درباره تهران لوستر

با گروه صنعتی تهران لوستر آشنا شوید …

از سال 1348 و بیش از 50 سال است که گروه صنعتی ما با نام تهران لوستر در حوزه لوسترهای کریستالی، آهنی، برنزی و نیز حتی آینه و کنسول، ساعت و شمعدان، میوه خوری رومیزی و ایستاده و همچنین المان‌های نوری جهت گنبد و مناره مساجد فعالیت داشته است. درحال حاظر با توجه به سال‌ها تجربه که در زمینه طراحی و ساخت انواع لوستر در متریال‌های گوناگون را داشته‌ایم، تمرکزمان را به تولید لوستر کریستالی گذاشته‌ایم که به لطف خدا و حمایت شما مشتریان جزئی از بزرگترین و یکی از موفق ترین شرکت‌های تولید کننده لوستر کریستالی در کشورمان ایران شناخته می شویم.

تهران لوستر در یک نگاه

تجربه کاری

+ 10 سال

مشتری‌ها

+500 سایت

تجربه کاری

+ 10 سال

خدمات

+ 10 سرویس

گذشته و آینده مجموعه تهران لوستر

در گذشته مجموعه تهران لوستر محصولات متنوع و زیادی را همان طور که در بالا به چند مورد از آن‌ها اشاره کرده‌ایم تولید داشته است؛ اما با تجربه حاصل شده طی سالیان سال در طراحی و ساخت انواع لوسترها که داشته‌ایم، در حال حاظر تنها تمرکز خود را به تولید لوستر کریستالی گذاشته‌ایم، و هدف گروه خود بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت محصولات و همچنین در آینده صادرات لوسترهای کریستالی ساخت ایران را به سراسر دنیا و مشهور نمودن نام لوستر ایرانی قرار داده‌ایم، که به زودی به لطف خدا و محبت شما مشتریان گران قدر به این هدف هم دست پیدا خواهیم کرد.

رزومه صنایع تهران لوستر

در رزومه صنایع تهران لوستر پروژه های بی شماری است که اگر بخواهیم به آن‌ها اشاره کنیم، لازم است یک لیست با صدها نام و نشانی تهیه کنیم. ولی از پروژه هایی که شما به احتمال زیاد نام آن‌ها را شنیده‌اید می توانیم به لوسترهای: بازار بزرگ ایران مال، حرم حضرت معصومه (سلام الله علیه)، حرم امام رضا (علیه سلام) و مسجد مقدس جمکران اشاره کنیم که جزئی از افتخارات مجموعه ما است.

افتخارات

گوشه‌ای از افتخارات و پروژه‌های انجام شده، توسط گروه صنعتی تهران لوستر

حرم حضرت معصومه (س)

لوستر حرم حضرت فاطمه معصمومه یکی از بزرگترین افتخارات صنعت لوسرسازی کشور است که توسط گروه صنعتی تهران لوستر طراحی و ساخته شده و در شب میلاد با سعادت این بانوی بزرگوار برفراز فوق ضریحشان رونمایی گردید.

ایران مال

ایران مال

ایران مال که به عنوان بزرگترین بازار ایران شناخته می شود، دارای 6000 هزار شاخه لوستر از برند مجموعه تهران لوستر است، که تنها طی 3 ماه آماده و نصب شده است.

حرم امام رضا

حرم امام رضا (ع)

مسجد جمکران

مسجد جمکران

مزایای خرید لوستر از گروه صنعتی تهران لوستر

مزایا:

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟

فهرست